Pomoc

?
?
Login
?
Haslo
?
Powtórz hasło
?
?
ab?
Brak zalogowanego użytkownika
Przedstawiona tutaj zagadka stanowi zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem.

Musisz uzupełnić zdanie, wpisując w polu tekstowym brakujące słowo lub słowa. Otrzymasz wtedy takie zdanie jak np.: "Starszy jest Józef", "Młodszy jest Mirosław", "Piłka jest w ogrodzie", "Teczka znajduje się w biurze", itp.

Adam jest na polu.
Wincent jest w pracy.
Adam jest dziecinny.
Wincent jest zesklerociały.
Adam przesunął ściereczkę.

Starszy jest

Po uzupełnieniu zdania wciśnij "Zarejestruj"
x

O stronie

Adresaci naszego serwisu

Adresatami są nauczyciele. Nie tylko "profesorowie" ze szkół, ale wszyscy prowadzący jakiekolwiek szkolenia, kursy, itp. Każdy kto czegoś naucza jest nauczycielem - prosimy o takie odbieranie słowa "nauczyciel", które wielokrotnie występuje w tym serwisie.

Chcemy, aby docelowo w naszym serwisie zarejestrowani byli prawdziwi profesjonaliści. Użytkownicy łamiący regulamin serwisu będą najpierw ostrzegani, potem blokowani i w końcu usuwani. Ostrzeżenie jest wysyłane poprzez panel kontaktowy. Administrator może zablokować pojedyncze zasoby, ich kategorie jak również całe konto użytkownika. Blokada uniemożliwia dostęp do materiałów danego użytkownika przez innych użytkowników.

Obecnie, z przyczyn technicznych, maksymalna liczba użytkowników naszego serwisu może wynieść ok. 500. W miarę rozwoju będziemy zwiększać nasze możliwości.

Jak korzystać z serwisu

Użytkownik niezarejestrowany ma małe możliwości, dlatego warto od razu się zarejestrować. Robisz to całkowicie bezpłatnie, bez żadnych zobowiązań. Masz na starcie 30 dni pełnego dostępu do serwisu. Jedynym ograniczeniem jest zmniejszona do 10 MB powierzchnia dyskowa, którą możesz dysponować. Użytkownik zarejetrowany, ma do dyspozycji 100 MB. Czy to aby nie za mało? Jesteś już przyzwyczajony nie do megabajtów, ale gigabajtów. Tak, tylko pamiętaj, że zawdzięczasz to głównie filmom i różnej grafice. Aplikacje zazwyczaj nie tworzą olbrzymich plików.

Po upływie bazpłatego okresu użytkowania, możesz przestać korzystać z serwisu lub dokonać opłaty wynoszącej 9 złotych za miesiąc. Możesz wpłacić dowolną kwotę, ponieważ zawsze jest ona przeliczana na dni dostępu, które są pokazywane w pomarańczowym kółku znajdującym się w prawym dolnym rogu przeglądarki. Jeżeli dokonasz wpłaty przed upływem tych dni, to powiększysz liczbę dni dostępu. Jeżeli limit dni już się wyczerpał i po jakimś czasie dokonasz wpłaty, to dni dostępu są liczone od chwili dokonania wpłaty.

Uwaga! Użytkownik, który posiada zerowy limit dni dostępu do serwisu, w przypadku kiedy od jego ostatniej aktywności w serwisie upłynie 365 dni, jest automatycznie usuwany z serwisu. Aktywność jest rozumiana jako działania użytkownika zmieniająca jego publikacje, testy, pliki. itp.

Rejestracja i logowanie

Rejestracja powinna być pierwszym krokiem każdego użytkownika z kilku powodów. Po pierwsze większość narzędzi, które tutaj oferujemy jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Po drugie rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Po trzecie, fakt zarejestrowania się umożliwia 30-dniowy, bezpłatny dostęp do wszystkich narzędzi serwisu. Po czwarte, rejestrując się nie podejmujesz żadnych zobowiązań.

Login można by równie dobrze określić jako imię, nick, pseudonim, itp. - tym bardziej, że nie jest potrzebny do logowania, wystarczy wtedy podać hasło. Musi jednak identyfikować użytkownika, a więc musi być niepowtarzalny. Będzie Twoim podpisem w zestawieniach blogów, publikacji, testów itd. Do loginu, możesz użyć wszystkich liter oraz cyfr, nie możesz jednak stosować spacji (zamiast niej można napisać znak pokreślenia). Długość loginu, rozumiana jako liczba znaków musi się znajdować w przedziale od 3 do 20. Duże i małe litery są rozróżniane, tak więc "Krystyna" pisana z dużej litery oraz "krystyna" pisana z małej litery, to dwa różne imiona.

Do hasła, użyj liter bez "polskich ogonków" oraz cyfr, nie stosuj spacji. Długość hasła musi się znajdować w przedziale od 7 do 20. Podczas rejestracji lub zmiany hasła, wpisujemy je dwa razy, podczas logowania jeden raz. Duże i małe litery są rozróżniane. W przypadku zapomnienia hasła, skontaktuj się z nami.

Bardzo ważna uwaga! Z danego komputera możesz przeprowadzić tylko jedną rejestrację, więc u siebie nie rób tego na próbę. Będzie można potem zmienić login i hasło, ale nawet po wyrejestrowaniu się, ponowna rejestracja na tym komputerze będzie niemożliwa. Jeżeli jednak zdarzyła Ci się taka sytuacja, to skontaktuj się z nami - poradzimy co zrobić.

Obejrzyj film instruktażowy rejestracja w naszym serwisie.

Prywatność użytkowników i kontrola swojego konta

Korzystając z serwisu, możesz pozostawać całkowicie anonimowy dla innych użytkowników. Podczas rejestracji nie wymagamy od Ciebie, żadnych danych osobowych. Oczywiście, jeżeli chcesz możesz się przedstawić, możesz to zrobić podpisując publikowane materiały - jest to wyłącznie Twoja decyzja.

Zawsze zachowujesz pełną kontrolę nad swoim kontem. W każdej chwili możesz zmienić lub usunąć materiały umieszczone w naszym serwisie.

W niektórych sytuacjach (np. na platformie wymiany plików) potrzebne są nazwiska uczniów. Możesz je stosować, ponieważ są one dostępne tylko dla Ciebie.

Kontakt

Jest możliwy przede wszystkim poprzez panel kontaktowy znajdujący się w naszym serwisie. Masz tam możliwość przeglądania wiadomości wysłanych i odebranych. Będziemy odpowiadać na Twoje pytania, jak również ostrzegać, w przypadku przekroczenia regulaminu serwisu. Oczekujemy na uwagi, sugestie, informacje o zauważonych błędach, itp.

Możesz wykorzystać panel kontaktowty do korespondecji z każdym zarejestrowanym użytkownikiem serwisu.

Z administratorem, możesz także się kontaktować za pomocą e-maila niezbędnik.nauczyciela@gmail.pl.

Plany na przyszłość

Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycie użytkowników. Prosimy o uwagi.

Planujemy wykonać narzędzie pomocne w prowadzeniu tradycyjnego, papierowego dziennika lekcyjnego. Jest wiele szkół bez dziennika elektronicznego. Nie planujemy tworzenia takiego dziennika, a jedynie zestawu narzędzi ułatwiających obliczenia, zestawienia, drukowanie kartek dla rodziców, udostępnianie rodzicom wyników uczniów itp.

Drugie narzędzie jakie planujemy pozwoli łatwo i szybko ułożyć szkolny plan lekcji, ale także inne podobne plany, jak np. plan zajęć na studiach, organizacja szkoleń, itp.

Filmy instruktażowe

Nasz projekt podlega ciągłym korektom, dlatego niektóre szczegóły pokazane w filmach mogą się różnić od stanu obecnego.

O naszym serwisie
Rejestracja w serwisie
0
0
Górna liczba, to dni w czasie których masz dostęp do serwisu. Po zarejestrowaniu dostajesz 30 dni darmowych, po upływie tych dni, dalsze korzystanie z serwisu jest możliwe po dokonaniu opłaty abonamentowej. Ta informacja nie dotyczy uczniów.

Dolna liczba, to ilość MB, które masz do dyspozycji - maksymalnie w okresie próbnym 10 MB, po dokonaniu opłaty - 100 MB. Uczeń może zająć co najwyżej 10 MB