Pomoc

?
?
Login
?
Haslo
?
Powtórz hasło
?
?
ab?
Brak zalogowanego użytkownika
Przedstawiona tutaj zagadka stanowi zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem.

Musisz uzupełnić zdanie, wpisując w polu tekstowym brakujące słowo lub słowa. Otrzymasz wtedy takie zdanie jak np.: "Starszy jest Józef", "Młodszy jest Mirosław", "Piłka jest w ogrodzie", "Teczka znajduje się w biurze", itp.

Olgierd jest na strychu.
Amadeusz jest w samochodzie.
Olgierd jest niedorosły.
Amadeusz jest starszawy.
Olgierd podniósł cukierek.

Młodszy jest

Po uzupełnieniu zdania wciśnij "Zarejestruj"
x

Blogi

Każdy zarejestrowany użytkownik posiada na tej stronie swój blog. Każdy wpis można udostępnić wszystkim gościom strony, można również potraktować go jako całkowicie osobisty, blokując wgląd innym użytkownikom. Jeżeli upublicznimy wpis, to może on być komentowany przez innych zarejestrowanych użytkowników. Może, ale nie musi, możemy bowiem zablokować wystawianie komentarzy do tego wpisu.

Możliwości

Każdy gość strony może czytać wpisy, pod warunkiem, że są one udostępnione przez ich autorów. Publikowanie wpisów jest możliwe tylko przez zarejestrowanych uzytkowników.

Pisany tekst można formatować w ograniczonym zakresie - tak w przypadku czcionki, jak i akapitu.

Każdy zapisany wpis oraz komentarz obciąża konto użytkownika, zmniejszając dostępny obszar dyskowy wynoszący 10 MB w okresie próbnym oraz 100 MB - po dokonaniu opłaty.

Liczba znaków tytułu lub przypisu wpisu nie może przekraczać 255 znaków, treści 5000, natomiast komentarza 2000 znaków.

Tworzenie swojego bloga

Osoby zarejestrowane automatycznie posiadają swój blog. Po zalogowaniu się, znajdujemy swój login na liście rozwijanej paska wyszukiwania (znajduje się pod paskiem rejestracji i logowania) i wciskamy "Pokaż" - przycisk znajdujący się po prawej stronie paska wyszukiwania.

Jeżeli mamy już jakieś wpisy to będą pokazane na "Liście wpisów". Możemy otworzyć któryć z nich wciskając "Pokaż wpis" i następnie dokonać zmian lub wpis usunąć. Możemy także utworzyć nowy wpis wciskając "Nowy wpis".

Każdy wpis możemy upublicznić lub pozostawić tylko dla siebie. Możemu zezwolić lub zabronić pisania komentarzy do danego wpisu.

Wstawianie komentarzy

Jeżeli na pasku wyszukiwania wybierzemy innego użytkownika, to po wybraniu jego konkretnego wpisu, możemy napisać komentarz. Będzie to możliwe pod warunkiem, że jesteśmy zalogowani oraz autor wpisu zezwolił na komentarze do tego wpisu.

Autor wpisu może zablokować pokazywanie komentarzy nawet po ich ukazaniu się. Takie rozwiązanie pozwala zabezpieczyć się autorowi przed hejtem, którego miejmy nadzieję w tym serwisie w ogóle nie będzie. W tej sytuacji autor wpisu blokuje wszystkie komentarze do danego wpisu. Jeżeli chce zablokować konkretny komentarz, to powinien skontaktować się z administratorem.

Przekroczenia regulaminu

W przypadku publikowania treści powszechnie uważanych za niedopuszczalne (więcej na ten temat znajdziesz w regulaminie), administrator może zablokować lub usunąć wpisy lub komentarze. W takiej sutuacji automatycznie generowane jest powiadomienie, dostępne w panelu kontaktowym.

Filmy instruktażowe

Nasz projekt podlega ciągłym korektom, dlatego niektóre szczegóły pokazane w filmach mogą się różnić od stanu obecnego.

Prowadzenie bloga
0
0
Górna liczba, to dni w czasie których masz dostęp do serwisu. Po zarejestrowaniu dostajesz 30 dni darmowych, po upływie tych dni, dalsze korzystanie z serwisu jest możliwe po dokonaniu opłaty abonamentowej. Ta informacja nie dotyczy uczniów.

Dolna liczba, to ilość MB, które masz do dyspozycji - maksymalnie w okresie próbnym 10 MB, po dokonaniu opłaty - 100 MB. Uczeń może zająć co najwyżej 10 MB